Marrësi optik satelitor

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    Marrës Optik CATV dhe Satelitor

    Karakteristikat 1. Me detektor optik me ndjeshmëri të lartë. 2. isshtë një mishërim i teknologjisë së lartë në produktet lidhëse të fibrave satelitore CATV dhe L-band 3. Mund të merret në një fibër optike me sinjale satelitore 47 00 2600MHz dhe sinjale dixhitale dhe analoge CATV. 4. Instalim i thjeshtë; Convenientshtë i përshtatshëm për përdoruesin për t'u instaluar. 5. Fuqia e hyrjes nga + 0 ~ -13dBm. 6. Ka një aftësi të mirë të rezistencës ndaj ndërhyrjeve elektromagnetike. 7. Performancë e lartë, por çmim i ulët. Diametrat e Diagramit Puna optike ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Ndërtimi i marrësit optik CATV dhe satelitor

    Karakteristikat 1. Me detektor optik me ndjeshmëri të lartë. 2. isshtë një mishërim i teknologjisë së lartë në produktet lidhëse të fibrave satelitore CATV dhe banda L 3. Mund të merret në një fibër optike me sinjale satelitore 47 ~ 2600MHz dhe sinjale dixhitale dhe analoge CATV. 4. Instalim i thjeshtë; Convenientshtë i përshtatshëm për përdoruesin për t'u instaluar. 5. Fuqia e hyrjes nga + 0 ~ -13dBm. 6. Ka një aftësi të mirë të rezistencës ndaj ndërhyrjeve elektromagnetike. 7. Performancë e lartë, por çmim i ulët. Parametrat e Diagramit Wa optike e punës ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Marrësi optik satelitor ZSR2600M

    Karakteristikat (1) Miraton detektorin optik me ndjeshmëri të lartë si përbërës kryesor, -8dBm ndjeshmërinë e marrjes (2) Zorrë alumini të montuar në mur. (3) E pajtueshme me FTTx PON Tech (4) Shpërndarje e mirë e nxehtësisë (5) Për rrjete HFC me përdorues të shumtë (6) E pajtueshme me FTTx PON Teknike Parametri teknik Indekset e artikujve Vërejtje Min Lloji Karakteristikat optike maksimale Gjatësia e valës nm 1200 1600 Përgjegjësia A / W .0.9 Marrja e diapazonit të fuqisë optike dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    Marrësi i integruar i marrësit optik satelitor me bandë ZSR2600MD

    Përmbledhje e produktit Marrësi optik satelitor i brezit L ZSR2600MD është produkti i paraqitur që ne kemi krijuar posaçërisht për FTTH / WDM Fiber në strukturën e rrjetit Home. Me predhë të vogël, strukturë të brendshme të brendshme kompakte dhe të arsyeshme dhe tregues të shkëlqyeshëm të performancës. Shtë zgjedhja e parë për zonën e banimit dhe rrjetin me fibra optike në shtëpi. Built-in CWDM, gjatësia e valës operative RFTV është 1550nm. Kaloni 1310 / 1490nm gjatësi vale. Mund të lidhet me EPON, GPON dhe ONU. Karakteristikat e Performancës ■ Për ...