Kordoni patch me fibra optike multimode

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes ST në ST OM3 Duplex

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikuesi Lidhës ST me ST Xhaketë OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modaliteti i Fibrës 50 / 125μm Xhaketë OM3 Ngjyra Aqua Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), OFNP, LSZH Vendosja ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Kordon patch dyfishtë SC në SC

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës SC në xhaketë SC OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm Modaliteti i Fibrës 50 / 125μm Xhaketë OM4 Ngjyra Aqua Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), OFNP, LSZH Futja ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes MPO në LC Duplex OM3 Duplex

    Kabllot MPO në LC Breakout janë zgjedhja juaj më e mirë për rrjetet me fibra me densitet të lartë. Designedshtë dizajnuar posaçërisht për aplikime të ethernetit të shpejtë, kanalit të fibrave, qendrës së të dhënave dhe gigabit ethernet. Ky kabëll me parzmore prej 12 fibrash përdoret për lidhjen (6) SFP + në një panel përshtatës MPO dhe bagazh MPO. Specifikuesi Lidhës Një MPO Femër (pa pin) Lidhës B LC UPC Modeli i Fibrës Duplex OM3 50 / 125μm Gjatësia e Valës 850 / 1310nm 40 / 100G Eternet Distanca 100m në 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Kabllo Patch MTP OM4

    Kablloja me fibër optike e pandjeshme e përkuljes multimode 50 / 125μm OM4 është më pak zbutje kur përkulet ose përdredhet krahasuar me kabllot tradicionale të fibrave optike dhe kjo do ta bëjë instalimin dhe mirëmbajtjen e kabllove me fibra optike më efikase. Ai gjithashtu mund të kursejë më shumë hapësirë ​​për kabllot tuaja me dendësi të lartë në qendrat e të dhënave, rrjetet e ndërmarrjeve, dhomën e telekomit, fermat e serverave, rrjetet e ruajtjes së reve dhe çdo vend ku nevojiten kabllot e patch-it të fibrave. Ky kabëll me fibra optike multimode 50/125 OM4 është ideal për bashkëpunim ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Kabllo MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout

    1.0.35dB Ultra Low IL me lidhje USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL me lidhje LC. 2. Fibra e kornizës ose YOFC është krijuar për të kaluar ISO, IEC, RoHS. etj standardet. 3. Kablli i fibrave të pandjeshëm të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. Paketa e kartonit 4.K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikuesi Lidhës Një Lidhëse elitare MTP Femër B Fib Modaliteti LC 50 / 125μm Xhaketë OM3 Ngjyra Aqua Polonisht Lloji PC në Material xhakete UPC OFNR, OFNP, LSZH Humbja e futjes ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes SC në SC OM1 Duplex

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës SC në xhaketë SC OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 mm Fibra Mënyra 62.5 / 125μm Xhaketë Ngjyra Portokalli Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes SC në SC OM2 Duplex

    Kjo multimode e kordonit të patchit me fibra optike vjen me material xhakete me performancë të lartë, i cili ka jetë më të gjatë shërbimi për përdorim. Përveç kësaj, është më pak zbutje kur përkulet ose përdredhet krahasuar me kabllot tradicionale të fibrave optike, duke e bërë instalimin dhe mirëmbajtjen e kabllove me fibra optike më efikase. Ekzistojnë tre lloje të opsioneve të materialit të xhaketës, duke përfshirë PVC (OFNR), OFNP, LSZH, dhe njerëzit mund të kenë një zgjedhje më të mirë sipas nevojës së tyre. Pamja e ndritshme dhe portokalli mund të ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes SC në SC OM3 Duplex

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës SC në xhaketë SC OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modaliteti i Fibrës 50 / 125μm Xhaketë OM3 Ngjyra Aqua Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), OFNP, LSZH Futja ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes LC në LC OM4 Duplex

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës LC me xhaketë LC OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 mm Modaliteti i Fibrës 50 / 125μm Ngjyra xhakete OM4 Ngjyra Aqua Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), OFNP, LSZH Futja ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes LC në LC OM3 Duplex

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës LC xhaketë toLC OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Mënyra Fibre 50 / 125μm OM3 Ngjyra xhaketë Aqua Lustrim UPC në UPC xhaketë Materiali PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Kordoni i ndreqjes LC në LC OM2 Duplex

    1. Produkti miraton kunjat qeramike të importuara dhe importon kabllo me fibra optike me cilësi të lartë. 2. Futni teknologji të huaj të përparuar të bluarjes dhe pajisje bluarjeje për të siguruar devijimin në qendër të fibrave, konkave të fibrave, sipërfaqes së fibrave pa gërvishtje dhe defekte, dhe parametrat e rrezes së lakimit të faqes fundore qeramike plotësojnë standarde 3. Humbja e futjes është e vogël, humbja e kthimit është e madhe, shkëmbyeshmëria është e mirë, futja e përsëritur dhe r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Kordon Patch Duplex LC në LC OM1

    · Takohet me EIA / TIA 604-2 me hekur qeramik për rrjetet e kabllove me shpejtësi të lartë. · Kabllo e shtypur ndihmon në sqarimin dhe njohjen e kabllove të ndryshme. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dhe RL. · Kablloja e fibrave të pandjeshme të përkuljes tregon një performancë të shkëlqyeshme në rezistencën. · Paketa e kartonit K = K siguron mbrojtje maksimale për artikujt tuaj. Specifikimi Lidhës LC me xhaketë LC OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 mm Modaliteti Fibër 62.5 / 125μm Xhaketë Ngjyra Portokalli Lustrim UPC në UPC Xhaketë Materiali PVC (OFNR), ...