EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    Seria ZJ5610-EL EPON OLT

    ZJ5610-EL është një kasetë me integrim të lartë dhe kapacitet mesatar EPON OLT e krijuar për aksesin e operatorëve dhe rrjetin e kampusit të ndërmarrjeve. Ai ndjek standardet teknike IEEE802.3 ah dhe plotëson kërkesat e pajisjeve EPON OLT të YD / T 1945-2006 Kërkesat teknike për rrjetin e hyrjes —— bazuar në Rrjetin Optik Pasiv Ethernet (EPON) dhe kërkesat teknike EPON telekomit Kinë 3.0. Seria ZJ5610-EL posedon hapje të shkëlqyeshme, kapacitet të madh, besueshmëri të lartë, funksion të plotë të softuerit, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Hyrje 1. Pajisjet PON OLT të tipit raft me dendësi të lartë të shkallës së transportuesit 2. Platforma uniforme e 1G-EPON, 10G-EPON dhe GPON 3. 10 lojëra elektronike PON, 160 1G-EPON ose 80 porta 10G-EPON ose 160 porta GPON 4 Mbrojtja e lidhjeve optike PON, mbrojtja e tepricave e bordeve kryesore të kontrollit, mbrojtja e tepricave të moduleve të energjisë. Karakteristikat 1. Standardi: EPON plotëson standardin IEEE802.3-2008, GPON plotëson standardin ITU-T G.984. 2. Kapacitet i madh: 160 porte 1G-EPON ose 80 porta 10G-EPON ose 160 porta GPON. 3. Multi-portet: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    EPON OLT ZC6000 në natyrë

    Hyrje 1. Pajisjet EPON OLT në natyrë të shkallës së transportuesit 2. Moduli opsional i mbyllshëm 1550nm EDFA 3. 8 Portet PON 4. Dizajni i gradës industriale, guaska Al e kastuar e mbyllur plotësisht 5. Modulet e energjisë së tepërt Karakteristikat 1. Standardi: në përputhje me IEEE802.3- Standardi 2008. 2. Ndërfaqja e shërbimit: ana e rrjetit: 2 porte elektrike GE dhe 2 porta optike 10GE, ana e përdoruesit: 8 porta GEPON. 3. Funksioni EDFA: ofron module CATV EDFA të mbyllura dhe fuqia optike e daljes mund të personalizohet. 4. Besueshmëri e lartë ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Lloj kutie të tipit kuti tip EPON OLT ZC1600

    Hyrje 1. Pajisjet EPON OLT të tipit kuti të shkallës së transportuesit 2. Të përshtatshme për qasje në shkallë të vogël, fleksibël për instalim 3. 16 porte PON 4. Mbrojtja e lidhjes optike PON, modulet e energjisë së tepërt Karakteristikat 1. Standardi: në përputhje me IEEE802.3- Standardi 2008. 2. Kapaciteti: 16 porte PON. 3. Multi-portet: siguroni porte GE (elektrike dhe optike) dhe 10GE porte optike në anën e rrjetit. 4. Besueshmëri e lartë: mbrojtja e tepricave të moduleve të energjisë, teprica e moduleve të tifozëve, lidhja optike PON ...